Elbląskie budowy z lat 70. i 80. na zdjęciach Czesława Misiuka - część 2
A moim zdaniem to zdjęcie...
Wygląda jak 12 lutego
(2020-01-26)
Bo to jest 12-go Lutego. Po prawej za kadrem jest wjazd/wyjazd w Trybunalską i Słoneczną. W poprzednim artykule z tej serii był widok od drugiej strony (czyt. w dół ulicy).
Ambroży (2020-01-26)