Elbląskie budowy z lat 70. i 80. na zdjęciach Czesława Misiuka - część 2
A moim zdaniem to zdjęcie...
Gdzie to jest? Na stoku?
slawek123 (2020-01-26)
Ogrodnictwo Państwa Góreckich.
(2020-01-26)
Na Stoku.
(2020-01-26)
Przez to ogrodnictwo jeden z budynków jest krótszy i tak zostało do dziś, ,,
mkt (2020-01-27)