-
Powrót do fotoreportażu Powrót do artykułu
fot. Czesław Misiuk
Gdzie to jest? Na stoku?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Ogrodnictwo Państwa Góreckich.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Na Stoku.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Przez to ogrodnictwo jeden z budynków jest krótszy i tak zostało do dziś, ,,
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
