UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kocham PRL tu sie wychowalem, tu kształciłem i tu mieszkam i zyje czyli w Polsce a tym ktorzy negują ustrój PRLu dziwie sie ze pluja jadem na ustrój gdzie sie urodzili, uczyli, pracowali i budowali Polske taka jak dzis mozemy podziwiac. .. ojczyzne kochac trzeba i szanowac. ..