Wybrany wątek opinii

Kocham PRL tu sie wychowalem, tu kształciłem i tu mieszkam i zyje czyli w Polsce a tym ktorzy negują ustrój PRLu dziwie sie ze pluja jadem na ustrój gdzie sie urodzili, uczyli, pracowali i budowali Polske taka jak dzis mozemy podziwiac. .. ojczyzne kochac trzeba i szanowac. ..
(2020.01.27)
kocham ten chlew
(2020.01.27)
Powrót do komentarzy