UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Narzekacie na sady, ze sa do d. .. A co zescie robili jeden z drugim nie tak dawno ze swieczkami?
Realista1
Narzekacie na sady, ze sa do d. .. A co zescie robili jeden z drugim nie tak dawno ze swieczkami?
Realista1