UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A czemu ma iść siedzieć? I czemu ja i każda pracująca osoba ma taką osobę utrzymywać? Podać zastrzyk i jednego mniej. Potraktować jak mordercę, bo przez takie osoby giną przeważnie niczego winni ludzie a pijaki z tego wychodzą bez szwanku.

OMG