UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czemu ma iść siedzieć? I czemu ja i każda pracująca osoba ma taką osobę utrzymywać? Podać zastrzyk i jednego mniej. Potraktować jak mordercę, bo przez takie osoby giną przeważnie niczego winni ludzie a pijaki z tego wychodzą bez szwanku.

OMG

Anuluj