UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czemu ma iść siedzieć? I czemu ja i każda pracująca osoba ma taką osobę utrzymywać? Podać zastrzyk i jednego mniej. Potraktować jak mordercę, bo przez takie osoby giną przeważnie niczego winni ludzie a pijaki z tego wychodzą bez szwanku.
OMG