Wybrany wątek opinii
sady wezcie sie za dupy !!!!! a nie siedzicie tylko patrzycie na kalendarz kiedy na kato wklynie wyplata nie rubcie kabaretu bop juz starczy i tak wszyscy sie smieja co za cyrk wyprawiacie. ktory z sedziny chcialby aby taki idiota jechal na czolowke z wami i wasza rodzine? no i teraz lapke w gore.
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
Przesłanie ok, ale styl z gimnazjum dla pracujących.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0