UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

przeciez POrtelowcy ida dumnie w KODochodach i krzycza ze wolne media wlonosc slowa! ze im demokracje zabieraja a teraz bedziecie banowac komentarze? cos sie wam we lbach chyba POprzewracalo?

ursus

Anuluj