UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja mam w d... ten kołchoz!Ja się do niego nie pchałem!To żydowski kołchoz i żydowska waluta!Jak wybuchnie wojna to będę walczył o Polskę nie unię!


Anuluj