UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

4 tramwaje!!!!???? to dalej mamy jeździć śmierdzącymi zabytkami z PRL-u? Słabo, nowoczesna infrastruktura i jeżdżący po niej złom, z czego mamy być zadowoleni, z miejsc na rowery i z biletomatów? Chcemy jeździć komfortowymi tramwajami, jeżdżących w dużej częstotliwości a nie komfortowo kupować bilety na bylejakość! Większość taboru pomięta lata 80 XX wieku. .. strata czasu i pieniędzy podatnika,