A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No i co im zrobią, nie można podlewac runa lesnego jak moja działka sasiaduje z lasem?? Sprzedawali gotowy towar czy nawet susz??
sadzić, palić, zalegalizować.
k. .. wa !?!? do 8 lat pozbawienia wolności, za uprawę ROŚLINY !? Która w dodatku wielu osobm jest w stanie uratować życie ?!? Tymczasem za gwałt. .. 2 lata. .. .widać w jakim "systemie" żyjemy. .. - każdy (tym bardziej chory) powienien mieć prawo sadzenia tutejszych roślin wedle uznania. Wówczas nie byłoby mafii, które korzystają z penalizowania tej ROŚLINY (!), korpofarmy, która wciska leki za jedyne 15 000 PLN / mies. - jak tu wcześniej zbiórka na portelu dla jednego pana. .. itd. itp. .. .ale lemingom trzeba wciąż tłumaczyć, że naturalna roślina stworzona przez Boga to "samo zło". .. PS. alkohol jest zupełnie w porządku, i gimbaza wcale nie pije, nie pali tytoniu. .. a i pożenioną marichuanę z niewiadomoczym też pali. .. jak również - drodzy rodzice - osiedlowy diler nie spyta waszego dziecka, czy ma 18 lat, pomijając, że powinno się palić jeśli już minimum od lat 21 (a dlaczego, to temat rzeka na osobny artykuł).
.. .im bardziej penalizują marihuanę, tym większe zyski dla sprzedających "nielegalny towar" (jak można tak w ogóle nazwać roślinę, w dodatku świętą), większe zyski dla korpofarmacji (bo może sprzedać coś, co rośnie wszędzie - w ładnym opakowaniu z 1000-krotność wartości tej rośliny rosnącej wcześniej wszędzie), policja ma kolejnego 'wroga" - i ma kolejny powód, aby się utrzymywać beztrosko z naszych podatków, tzw. "rząd" ma kolejny powód, by dzielić społeczeństwo. .. .. .wszyscy są szczęśliwi. .. Paranoja i patologia w tym kraju.
może to samo wyrosło. .. z wiatrem. .. .
za cnnc: "Medyczna marihuana jest obecnie legalna w 20 stanach USA i w Dystrykcie Columbia. Według niektórych prognoz do 2018 wartość tego prężnego rynku może sięgnąć 10,2 mld dolarów tworząc miejsca pracy i przychody budżetowe. Na dodatek legalizacja jest ciosem w działalność zorganizowanej przestępczości, której zależy na tym, aby był to jak najdłużej zakazany owoc. "
Tutaj nie ma nad czym dyskutować nawet. Nielegalność Marihuany jest totalną głupotą. Uważam, że dorosły człowiek ma prawo używać czego chce jeśli to nie szkodzi innym. Niestety nie ma póki co oczekiwać legalizacji bo w dalszym ciągu większość posłów w sejmie to stare dziadki niemające pojęcia o aktualnej rzeczywistości, dostający padaczki na samo słowo marihuana. Trzeba poczekać aż ich czas dobiegnie końca.
.. .czyli wiadomo jak w Polsce to działa - rąsia w rąsię zespół wespół przestępcy-politycy-policja-"kościół" - wszyscy razem w "słusznej" sprawie mają fajnie na zabawie (naszym kosztem) - a dzieciaki - niech dalej chleją, palą - do tego przez ten "Zakazany owoc" pięknie u nas rozwinął się rynek dopalaczy i innych dziwnych substancji niewiadomego pochodzenia - jasne - udawajmy, że problemu nie ma - chwalmy się takimi "sukcesami policji" (za nasze podatki!) - tymczasem poświęcajmy dalej nasze dzieci na ołtarzu wszelkich chemicznych używek godnych dr mengele :/ a co na to te co najmniej 100 000 chorych w Polsce, którym ta roślina może po prostu pomóc?
aha, zapomniałem dodać - zajmijcie się np. czymś takim jak Aspartam, glifosat. .. i naprawdę masę innych substancji chemicznych, które są znacznie bardziej niebezpieczne w długim okresie używania niż np. Marihuana - a znajdziecie je dzisiaj praktycznie w co drugim produkcie żywnościowym, napoju. .. tak - również wasze dzieci drodzy policjanci faszerują się bezwiednie tymi substancjami, i to genotyp waszych pokoleń będzie zwichrowany. .. nie przeraża to was? Gdzie jest wóczas policja? Przysięgacie tam te swoje śmieszne przysięgi na wierność narodowi/społeczeństwu - czy DOJĄCYM NAS KORPORACJOM ?!?. .. i mafiom narkotykowym, które cieszą się z każdej takiej akcji, kiedy złapiecie jakąś płotkę i to ładnie nagłośnicie - wówczas ich "akcje" na rynku rosną jeszcze bardziej, tylko głupi (albo wyrahowany hipokryta) tego nie widzi. Kto będzie następny? Babcia, u której konopia rosła od lat w ogródku? Syn, który chciał z konopii zrobić olej CBD dla chorego na nowotwór rodzica (przypadek autentyczny)?
Ja ta wolę koks:-)