UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
.. .czyli wiadomo jak w Polsce to działa - rąsia w rąsię zespół wespół przestępcy-politycy-policja-"kościół" - wszyscy razem w "słusznej" sprawie mają fajnie na zabawie (naszym kosztem) - a dzieciaki - niech dalej chleją, palą - do tego przez ten "Zakazany owoc" pięknie u nas rozwinął się rynek dopalaczy i innych dziwnych substancji niewiadomego pochodzenia - jasne - udawajmy, że problemu nie ma - chwalmy się takimi "sukcesami policji" (za nasze podatki!) - tymczasem poświęcajmy dalej nasze dzieci na ołtarzu wszelkich chemicznych używek godnych dr mengele :/ a co na to te co najmniej 100 000 chorych w Polsce, którym ta roślina może po prostu pomóc?
LekarzEmeryt