UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tutaj nie ma nad czym dyskutować nawet. Nielegalność Marihuany jest totalną głupotą. Uważam, że dorosły człowiek ma prawo używać czego chce jeśli to nie szkodzi innym. Niestety nie ma póki co oczekiwać legalizacji bo w dalszym ciągu większość posłów w sejmie to stare dziadki niemające pojęcia o aktualnej rzeczywistości, dostający padaczki na samo słowo marihuana. Trzeba poczekać aż ich czas dobiegnie końca.
KKKKK1