UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
k. .. wa !?!? do 8 lat pozbawienia wolności, za uprawę ROŚLINY !? Która w dodatku wielu osobm jest w stanie uratować życie ?!? Tymczasem za gwałt. .. 2 lata. .. .widać w jakim "systemie" żyjemy. .. - każdy (tym bardziej chory) powienien mieć prawo sadzenia tutejszych roślin wedle uznania. Wówczas nie byłoby mafii, które korzystają z penalizowania tej ROŚLINY (!), korpofarmy, która wciska leki za jedyne 15 000 PLN / mies. - jak tu wcześniej zbiórka na portelu dla jednego pana. .. itd. itp. .. .ale lemingom trzeba wciąż tłumaczyć, że naturalna roślina stworzona przez Boga to "samo zło". .. PS. alkohol jest zupełnie w porządku, i gimbaza wcale nie pije, nie pali tytoniu. .. a i pożenioną marichuanę z niewiadomoczym też pali. .. jak również - drodzy rodzice - osiedlowy diler nie spyta waszego dziecka, czy ma 18 lat, pomijając, że powinno się palić jeśli już minimum od lat 21 (a dlaczego, to temat rzeka na osobny artykuł).
AspartamE951=śmierć