UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

.. .im bardziej penalizują marihuanę, tym większe zyski dla sprzedających "nielegalny towar" (jak można tak w ogóle nazwać roślinę, w dodatku świętą), większe zyski dla korpofarmacji (bo może sprzedać coś, co rośnie wszędzie - w ładnym opakowaniu z 1000-krotność wartości tej rośliny rosnącej wcześniej wszędzie), policja ma kolejnego 'wroga" - i ma kolejny powód, aby się utrzymywać beztrosko z naszych podatków, tzw. "rząd" ma kolejny powód, by dzielić społeczeństwo. .. .. .wszyscy są szczęśliwi. .. Paranoja i patologia w tym kraju.