UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
.. .im bardziej penalizują marihuanę, tym większe zyski dla sprzedających "nielegalny towar" (jak można tak w ogóle nazwać roślinę, w dodatku świętą), większe zyski dla korpofarmacji (bo może sprzedać coś, co rośnie wszędzie - w ładnym opakowaniu z 1000-krotność wartości tej rośliny rosnącej wcześniej wszędzie), policja ma kolejnego 'wroga" - i ma kolejny powód, aby się utrzymywać beztrosko z naszych podatków, tzw. "rząd" ma kolejny powód, by dzielić społeczeństwo. .. .. .wszyscy są szczęśliwi. .. Paranoja i patologia w tym kraju.