UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W 1947 dziadek kradł ile wlezie, ale kradł ubecko komune, gwałcił przy tym urzędniczki ale te co pracowały dla komuny, niby sie tłumaczyły że dzieci musiały utrzymać dzieci swoje ale kogo to obchodzi w końcu to praca dla komuny była. Czy jakby zastrzelił kobietę karmiącą ale komunistkę to czy powinien zostać dziś bohaterem? W końcu walczył przeciw komunie. Co go obchodziłoby zmarłe komunistyczne przecież dziecko. O odpowiedzi tylko sensowne proszę.
antykomnista