UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Witek, świetnie wyglądasz. Wiedziałem o Waszym wyczynie. Miałem kontakt z Markiem jak studiował na Politechnice Berlińskiej. Pozdrawiam, spotkajmy się, bywam w Elblągu. 609 484 741

PiotrDrzewiecki

Anuluj