UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Witek, świetnie wyglądasz. Wiedziałem o Waszym wyczynie. Miałem kontakt z Markiem jak studiował na Politechnice Berlińskiej. Pozdrawiam, spotkajmy się, bywam w Elblągu. 609 484 741
PiotrDrzewiecki
Witek, świetnie wyglądasz. Wiedziałem o Waszym wyczynie. Miałem kontakt z Markiem jak studiował na Politechnice Berlińskiej. Pozdrawiam, spotkajmy się, bywam w Elblągu. 609 484 741
PiotrDrzewiecki