Wybrany wątek opinii

Najlepiej nie wiedzieć nic o poprzednim ustroju i komentować jacy to złodzieje - olaboga ukradli samolot. Skąd wiecie że aeroklub nie dał cichego przyzwolenia na to? A po 2 to nie kradzież a ewentualnie przywłaszczenie - a to dużo zmnienia. Skoro sądy w Niemczech i w Polsce uniewinniły to chyba o czymś znaczy. Ale najlepiej obrzucić błotem drugiego - chyba z zazdrości żevTobie nic w życiu nie wyszło.
(2017.06.16)
jak żeś taki mądry to zapłać za powrót tego samolotu czyli paliwo razy dwa
idjdj (2017.06.16)
Powrót do komentarzy