Pijani na drogach

13
07.06.2017
Pijani na drogach
Tylko wczoraj (6 czerwca) policyjne patrole ruchu drogowego zatrzymały trzech nietrzeźwych kierujących. Pierwszym był 48-letni mężczyzna, który jadąc oplem spowodował kolizję drogową w miejscowości Nowina. 48-latek miał 2,4 promila alkoholu w organizmie.
Dwaj pozostali to 30-letni mieszkaniec Elbląga, który został zatrzymany w Nowakowie przez patrol ruchu drogowego. Mężczyzna jechał vw polo. Po sprawdzeniu danych okazało się, że ma cofnięte uprawnienia do kierowania. Badanie alkotestem wykazało u niego 0,9 promila alkoholu. Jego auto odholowano na policyjny parking.
   Trzecim z pijanych kierujących był 54-latek zatrzymany przy ul. Traugutta. W tym przypadku badanie alkotestem wykazało 1,84 promila. Kierującemu seatem zatrzymano prawo jazdy.
   Za jazdę w stanie nietrzeźwości może grozić kara do dwóch lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.
   
Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pijani mordercy i tyle, dla przykładu kilku na miejscu powinno się rozstrzelać, no ale prawo chroni dziadostwo w Polsce.
(2017.06.07)

info

5  
  3
jak Unia nakaże 0,5 promila dozwolone jak w większości krajów w Europie to się pewnie pochlastasz
(2017.06.07)
ten z nowimy to ten od piekarni? :)
antypirat (2017.06.07)
nie, to ten od hodowli buhajów
inseminator (2017.06.07)

info

1  
  0
Co to znaczy "tylko wczoraj" ? Co to będzie tylko dzisiaj albo tylko jutro a już nie lada co było tylko przedwczoraj.
(2017.06.07)

info

0  
  0
Pozbawienie wolności? Kiedy tak będzie?
(2017.06.08)

info

0  
  0
już jest jak ukradniesz batonik, chyba że ukradniesz miliony i jesteś posłem lub inną zarazą z immunitetem.
(2017.06.08)

info

0  
  0
Poprzednik napisał: " no ale prawo chroni dziadostwo w Polsce" - Prawo chroni nie tylko dziadostwo, prawdziwych przestępców. funkcjonariuszy policji składających fałszywe zeznania przeciwko obywatelom a skazuje często niewinnych poprzez pomówienia jw. To ma być ta sprawiedliwość !!!!! Do cholery z taką sprawiedliwością !!!!! Reforma Sądów, Prokuratury, Policji jest koniecznością i do póki to się nie zmieni to zwykli obywatele nie będą mogli liczyć na prawdziwą sprawiedliwość. Wyżej wymienione urzędy to nazwę jedną wielką niesprawiedliwością w szczególności dla ludzi niewinnych i mniej obeznanych w tej machinie nazywającą się pseudo-sprawiedliwością.
(2017.06.08)

info

0  
  0
@antypirat - Tak to ten sam degenerat, to nie pierwszy jego wyczyn.
Paralityk (2017.06.08)
Niech rzetelnie Policja zacznie patrolować miejscowości (wioski) wokół Elbląga, to dopiero zobaczycie prawdziwe oblicze i skalę jeżdżenia po spożyciu alkoholu ( w szczególności w weekendy wieczorami lub w nocy) i łamania totalnie wszystkich przepisów. Ale niestety Policja się boi w nocy patrolować wioski !!!
(2017.06.08)

info

0  
  0