UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech rzetelnie Policja zacznie patrolować miejscowości (wioski) wokół Elbląga, to dopiero zobaczycie prawdziwe oblicze i skalę jeżdżenia po spożyciu alkoholu ( w szczególności w weekendy wieczorami lub w nocy) i łamania totalnie wszystkich przepisów. Ale niestety Policja się boi w nocy patrolować wioski !!!