UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niech rzetelnie Policja zacznie patrolować miejscowości (wioski) wokół Elbląga, to dopiero zobaczycie prawdziwe oblicze i skalę jeżdżenia po spożyciu alkoholu ( w szczególności w weekendy wieczorami lub w nocy) i łamania totalnie wszystkich przepisów. Ale niestety Policja się boi w nocy patrolować wioski !!!