UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech rzetelnie Policja zacznie patrolować miejscowości (wioski) wokół Elbląga, to dopiero zobaczycie prawdziwe oblicze i skalę jeżdżenia po spożyciu alkoholu ( w szczególności w weekendy wieczorami lub w nocy) i łamania totalnie wszystkich przepisów. Ale niestety Policja się boi w nocy patrolować wioski !!!