UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Poprzednik napisał: " no ale prawo chroni dziadostwo w Polsce" - Prawo chroni nie tylko dziadostwo, prawdziwych przestępców. funkcjonariuszy policji składających fałszywe zeznania przeciwko obywatelom a skazuje często niewinnych poprzez pomówienia jw. To ma być ta sprawiedliwość !!!!! Do cholery z taką sprawiedliwością !!!!! Reforma Sądów, Prokuratury, Policji jest koniecznością i do póki to się nie zmieni to zwykli obywatele nie będą mogli liczyć na prawdziwą sprawiedliwość. Wyżej wymienione urzędy to nazwę jedną wielką niesprawiedliwością w szczególności dla ludzi niewinnych i mniej obeznanych w tej machinie nazywającą się pseudo-sprawiedliwością.


Anuluj