Wybrany wątek opinii

ten z nowimy to ten od piekarni? :)
antypirat (2017.06.07)
@antypirat - Tak to ten sam degenerat, to nie pierwszy jego wyczyn.
Paralityk (2017.06.08)
Powrót do komentarzy