13
07.06.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@"jak Unia nakaże 0,5 promila dozwolone jak w większości krajów w Europie to się pewnie pochlastasz" Ty natomiast po spożyciu 0.5 promila, zagrożeniem nie będziesz - bo padniesz nieprzytomny
(2017.06.08)
@" 0,5 promila dozwolone jak w większości krajów w Europie" - To nie jest tak jak myślisz !!! Nie zapomnij o odpowiedzialności w przypadku jakiegoś wypadku jak będziesz sprawcom i spożywałeś alkohol. Wszystkie koszty łącznie z płaceniem może całe życie odszkodowanie komuś, komu zrobiłeś krzywdę. Czyli jednym zdaniem odpowiadasz za wszystko i ponosisz wszystkie koszty sam ze swojej kasy.
(2017.06.08)

info

0  
  0
Degenerat :DD
(2017.06.08)

info

0  
  0