A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@"jak Unia nakaże 0,5 promila dozwolone jak w większości krajów w Europie to się pewnie pochlastasz"
Ty natomiast po spożyciu 0.5 promila, zagrożeniem nie będziesz - bo padniesz nieprzytomny
@" 0,5 promila dozwolone jak w większości krajów w Europie" - To nie jest tak jak myślisz !!! Nie zapomnij o odpowiedzialności w przypadku jakiegoś wypadku jak będziesz sprawcom i spożywałeś alkohol. Wszystkie koszty łącznie z płaceniem może całe życie odszkodowanie komuś, komu zrobiłeś krzywdę. Czyli jednym zdaniem odpowiadasz za wszystko i ponosisz wszystkie koszty sam ze swojej kasy.
Degenerat :DD