A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Dam.na.tace - To prawda! Też nigdzie nie widziałem wzmocnionych patroli !!! Jak zwykle wielka ściema Policji !!!
Do dzielnicowego odpowiedzialnego za porządek w miejscowości Wiktorowo, kiedy zrobicie porządek z de. .. mi jeżdżącymi na motorach, quadach w tej w/w miejscowości???
Dron lata???. Jakby mnie przeszkadzał to by już nie latał
A co tam -przykład idzie z góry. Skoro można strzelać do bażantów prawie trzymanych za nogi, można strzelać do jeleni w rezerwacie, to czemu nie można złowić sobie okonka przy śluzie, czy innym przepuście wodnym, przecież drapieżne ryby też tam polują. Koniecznie trzeba zmienić konstytucję, wszak za upolowanie złodzieja na własnej posesji już nic nie grozi
dobrze, jeszcze powinni wsiunom rowery zabrac zeby z buta wracali