UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co tam -przykład idzie z góry. Skoro można strzelać do bażantów prawie trzymanych za nogi, można strzelać do jeleni w rezerwacie, to czemu nie można złowić sobie okonka przy śluzie, czy innym przepuście wodnym, przecież drapieżne ryby też tam polują. Koniecznie trzeba zmienić konstytucję, wszak za upolowanie złodzieja na własnej posesji już nic nie grozi