Nielegalny połów ryb
fot. KMP w Elblągu
Policjanci dzielnicowi oraz funkcjonariusze Państwowej Straży Rybackiej prowadzili wspólne patrole w okolicach śluzy Michałowo. Na nielegalnym połowie ryb w miejscu chronionym przyłapano 10 osób. Policjanci wystawili legitymowanym osobom wezwania.