UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co tam -przykład idzie z góry. Skoro można strzelać do bażantów prawie trzymanych za nogi, można strzelać do jeleni w rezerwacie, to czemu nie można złowić sobie okonka przy śluzie, czy innym przepuście wodnym, przecież drapieżne ryby też tam polują. Koniecznie trzeba zmienić konstytucję, wszak za upolowanie złodzieja na własnej posesji już nic nie grozi


Anuluj