Wybrany wątek opinii
Czemu nie było we wtorek ( zwykły dzień pracy) komunikatu policji o podsumowaniu trwającego długiego weekendu ? Tak się chwalili że będzie więcej patroli a tu ani patroli nie widać ani komunikatu nie ma. Wychodzi na to że jak zaczeli balować na majówce w piątek to dziś wieczorem skończą.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
@Dam.na.tace - A może dlatego że nie da się podsumować czegoś co jeszcze trwa?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Dam.na.tace - To prawda! Też nigdzie nie widziałem wzmocnionych patroli !!! Jak zwykle wielka ściema Policji !!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0