UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Dam.na.tace - To prawda! Też nigdzie nie widziałem wzmocnionych patroli !!! Jak zwykle wielka ściema Policji !!!
@Dam.na.tace - To prawda! Też nigdzie nie widziałem wzmocnionych patroli !!! Jak zwykle wielka ściema Policji !!!