UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czemu nie było we wtorek ( zwykły dzień pracy) komunikatu policji o podsumowaniu trwającego długiego weekendu ? Tak się chwalili że będzie więcej patroli a tu ani patroli nie widać ani komunikatu nie ma. Wychodzi na to że jak zaczeli balować na majówce w piątek to dziś wieczorem skończą.

Dam.na.tace