UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu nie było we wtorek ( zwykły dzień pracy) komunikatu policji o podsumowaniu trwającego długiego weekendu ? Tak się chwalili że będzie więcej patroli a tu ani patroli nie widać ani komunikatu nie ma. Wychodzi na to że jak zaczeli balować na majówce w piątek to dziś wieczorem skończą.

Dam.na.tace

Anuluj