UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu nie było we wtorek ( zwykły dzień pracy) komunikatu policji o podsumowaniu trwającego długiego weekendu ? Tak się chwalili że będzie więcej patroli a tu ani patroli nie widać ani komunikatu nie ma. Wychodzi na to że jak zaczeli balować na majówce w piątek to dziś wieczorem skończą.
Dam.na.tace