UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

10 łapało a 3 odpowiedzą za złamanie prawa??? to te 7 pozostałych kibicowało ??? NIe rozumiem czemu w tym kraju nikt nie potrafi zrobic czegos do konca- jak lapac to lapac. ..


Anuluj