UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
10 łapało a 3 odpowiedzą za złamanie prawa??? to te 7 pozostałych kibicowało ??? NIe rozumiem czemu w tym kraju nikt nie potrafi zrobic czegos do konca- jak lapac to lapac. ..
10 łapało a 3 odpowiedzą za złamanie prawa??? to te 7 pozostałych kibicowało ??? NIe rozumiem czemu w tym kraju nikt nie potrafi zrobic czegos do konca- jak lapac to lapac. ..