A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Topila dzieci nie umyslnie chory kraj powinna w usa byc sadzona
Kto wierzy że mąż nie wiedział o ciąży za każdym z 3 razy i uważa że winna jest tylko i wyłącznie kobieta - niech kliknie na minus, kto zaś uważa że odpowiedzialność powinien ponieść również ojciec zamordowanych noworodków - niech kliknie ma +. Czytając komentarze ciekaw jestem co z tego wyjdzie.
Ale przecież PIS ma teraz Prokuraturę na własne usługi i ona wnioskowała o tyle co było zasądzone więc nie rozumiem dlaczego nie jesteś zadowolony i tym bardziej dlaczego uważasz że PO ponosi winę za taki stan rzeczy.
wina winą, a gdzie wyrok dla ojca. ..
Dozywocie bez prawa wczesniejszego wyjscia, i topic ja w kiblu 2 razy w tygodniu zeby wiedziala jak to jest.
Są pod sąd za ten wyrok