A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Panie mecenasie Kozielski!! Jak pan w ogóle miał sumienie i godność podjąć się obrony tej "kobiety" co utopiła w kiblu 3 niemowląt? Gdzie pan ma sumienie??!! NIGDY!! NIGDY w życiu nie chciałbym zostać adwokatem. Parszywa i niewdzięczna profesja.
To prima aprilis????
Gdzie kara śmierci?????
Taki Trynkiewicz w spódnicy. Dramat!!!!!
Jak bym miał dostać 5 lat to bym k. .. .też w kiblu utopił bez mrugnięcia okiem. Do końca życia do kamieniołomów ją skazać, nich zapracuje na swoje utrzymanie A tak 5 lat będziemy utrzymywać
Wrzucić ja do ciekłego azotu.
Sędzia powinien dostać 15 lat za wydanie takiego wyroku. ..
Zdziwieni? Ja wogole. Prawdziwe oblicze wiesniary wyszło jak Gowno z dupy.
POlski wymiar sprawiedliwości. Dramat!!!!!
I ja mam płacić na utrzymanie tego śmiecia ludzkiego?????