Wybrany wątek opinii

POlski wymiar sprawiedliwości. Dramat!!!!!
(2017.04.26)
Ale przecież PIS ma teraz Prokuraturę na własne usługi i ona wnioskowała o tyle co było zasądzone więc nie rozumiem dlaczego nie jesteś zadowolony i tym bardziej dlaczego uważasz że PO ponosi winę za taki stan rzeczy.
Obudźsięchłopie (2017.04.27)
Powrót do komentarzy