Wybrany wątek opinii
POlski wymiar sprawiedliwości. Dramat!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Ale przecież PIS ma teraz Prokuraturę na własne usługi i ona wnioskowała o tyle co było zasądzone więc nie rozumiem dlaczego nie jesteś zadowolony i tym bardziej dlaczego uważasz że PO ponosi winę za taki stan rzeczy.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0