UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto wierzy że mąż nie wiedział o ciąży za każdym z 3 razy i uważa że winna jest tylko i wyłącznie kobieta - niech kliknie na minus, kto zaś uważa że odpowiedzialność powinien ponieść również ojciec zamordowanych noworodków - niech kliknie ma +. Czytając komentarze ciekaw jestem co z tego wyjdzie.
Mały_sondaż_:)