UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kto wierzy że mąż nie wiedział o ciąży za każdym z 3 razy i uważa że winna jest tylko i wyłącznie kobieta - niech kliknie na minus, kto zaś uważa że odpowiedzialność powinien ponieść również ojciec zamordowanych noworodków - niech kliknie ma +. Czytając komentarze ciekaw jestem co z tego wyjdzie.

Mały_sondaż_:)