UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale przecież PIS ma teraz Prokuraturę na własne usługi i ona wnioskowała o tyle co było zasądzone więc nie rozumiem dlaczego nie jesteś zadowolony i tym bardziej dlaczego uważasz że PO ponosi winę za taki stan rzeczy.

Obudźsięchłopie

Anuluj