UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale przecież PIS ma teraz Prokuraturę na własne usługi i ona wnioskowała o tyle co było zasądzone więc nie rozumiem dlaczego nie jesteś zadowolony i tym bardziej dlaczego uważasz że PO ponosi winę za taki stan rzeczy.
Obudźsięchłopie