UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak bym miał dostać 5 lat to bym k. .. .też w kiblu utopił bez mrugnięcia okiem. Do końca życia do kamieniołomów ją skazać, nich zapracuje na swoje utrzymanie A tak 5 lat będziemy utrzymywać

janeczek

Anuluj