UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie mecenasie Kozielski!! Jak pan w ogóle miał sumienie i godność podjąć się obrony tej "kobiety" co utopiła w kiblu 3 niemowląt? Gdzie pan ma sumienie??!! NIGDY!! NIGDY w życiu nie chciałbym zostać adwokatem. Parszywa i niewdzięczna profesja.

KKKKK1