UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie mecenasie Kozielski!! Jak pan w ogóle miał sumienie i godność podjąć się obrony tej "kobiety" co utopiła w kiblu 3 niemowląt? Gdzie pan ma sumienie??!! NIGDY!! NIGDY w życiu nie chciałbym zostać adwokatem. Parszywa i niewdzięczna profesja.
KKKKK1