UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie mecenasie Kozielski!! Jak pan w ogóle miał sumienie i godność podjąć się obrony tej "kobiety" co utopiła w kiblu 3 niemowląt? Gdzie pan ma sumienie??!! NIGDY!! NIGDY w życiu nie chciałbym zostać adwokatem. Parszywa i niewdzięczna profesja.

KKKKK1

Anuluj