A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Jedynie Przekop jest realna szansą - reszta to kosmetyka !!!!! Nawet Trole ruskie juz chodza po ulicach i judzą ptzrzeciwko. To znaczy że Przekop jest ok, . ."
kibic w podstawówce miał ksywkę Ronaldo
Jeśli szeflera jakimś cudem teraz nie wsadzą do pudła na długie lata to będzie to już jakiś kosmos. Od wielu lat pobicia, podpalanie aut, haracze. Itd. A przez ten czas regularnie go widywałem na mieście.
Gdzie Policja????? Przecież tu macie gotowe informacje - do roboty łapać przestępców!!!!!
Zamiast robót publicznych rząd będzie zakładał alimenciarzom jakieś opaski ???!!!!! Parodia. Koszt opaski 300/mies. A państwo będzie płacić na dzieci!!!
no skoro tak twierdzi i odmawia zeznań to trzeba goscia wypuscic przecierrrrrzzzzz
skoro wiecie ze to ten bandyta szefler to nie mozecie go poprostu odstrzel;ic jak zdziczalego psa? kula w leb i do piachu z tym gnojem
Szopen CZYTASZ czytasz i się ofajdales ze strachu w bergon się nie ukryjesz
Dziwi mnie jak czytam te komentarze że w Elblongowie istnieje taka patologia. Mam nadzieje ze odpowiednie instytucje zajmą się oczyszczeniem miasta z tych chwastów.
wrzycajcie linki ze zdjęciami tych zwyroli