209
20.04.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Jedynie Przekop jest realna szansą - reszta to kosmetyka !!!!! Nawet Trole ruskie juz chodza po ulicach i judzą ptzrzeciwko. To znaczy że Przekop jest ok, . ."
(2017.04.21)

info

3  
  0
kibic w podstawówce miał ksywkę Ronaldo
marcin (2017.04.21)

info

1  
  0
Jeśli szeflera jakimś cudem teraz nie wsadzą do pudła na długie lata to będzie to już jakiś kosmos. Od wielu lat pobicia, podpalanie aut, haracze. Itd. A przez ten czas regularnie go widywałem na mieście.
(2017.04.21)

info

12  
  0
Gdzie Policja????? Przecież tu macie gotowe informacje - do roboty łapać przestępców!!!!!
(2017.04.21)

info

8  
  0
Zamiast robót publicznych rząd będzie zakładał alimenciarzom jakieś opaski ???!!!!! Parodia. Koszt opaski 300/mies. A państwo będzie płacić na dzieci!!!
(2017.04.21)

info

1  
  1
no skoro tak twierdzi i odmawia zeznań to trzeba goscia wypuscic przecierrrrrzzzzz
dziwne (2017.04.21)

info

4  
  2
skoro wiecie ze to ten bandyta szefler to nie mozecie go poprostu odstrzel;ic jak zdziczalego psa? kula w leb i do piachu z tym gnojem
ursus (2017.04.21)

info

5  
  0
Szopen CZYTASZ czytasz i się ofajdales ze strachu w bergon się nie ukryjesz
(2017.04.21)

info

3  
  1
Dziwi mnie jak czytam te komentarze że w Elblongowie istnieje taka patologia. Mam nadzieje ze odpowiednie instytucje zajmą się oczyszczeniem miasta z tych chwastów.
(2017.04.21)

info

7  
  1
wrzycajcie linki ze zdjęciami tych zwyroli
(2017.04.21)

info

6  
  0