UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli szeflera jakimś cudem teraz nie wsadzą do pudła na długie lata to będzie to już jakiś kosmos. Od wielu lat pobicia, podpalanie aut, haracze. Itd. A przez ten czas regularnie go widywałem na mieście.
Jeśli szeflera jakimś cudem teraz nie wsadzą do pudła na długie lata to będzie to już jakiś kosmos. Od wielu lat pobicia, podpalanie aut, haracze. Itd. A przez ten czas regularnie go widywałem na mieście.