UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli szeflera jakimś cudem teraz nie wsadzą do pudła na długie lata to będzie to już jakiś kosmos. Od wielu lat pobicia, podpalanie aut, haracze. Itd. A przez ten czas regularnie go widywałem na mieście.


Anuluj