UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Jedynie Przekop jest realna szansą - reszta to kosmetyka !!!!! Nawet Trole ruskie juz chodza po ulicach i judzą ptzrzeciwko. To znaczy że Przekop jest ok, . ."


Anuluj