UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Jedynie Przekop jest realna szansą - reszta to kosmetyka !!!!! Nawet Trole ruskie juz chodza po ulicach i judzą ptzrzeciwko. To znaczy że Przekop jest ok, . ."
"Jedynie Przekop jest realna szansą - reszta to kosmetyka !!!!! Nawet Trole ruskie juz chodza po ulicach i judzą ptzrzeciwko. To znaczy że Przekop jest ok, . ."