UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziwi mnie jak czytam te komentarze że w Elblongowie istnieje taka patologia. Mam nadzieje ze odpowiednie instytucje zajmą się oczyszczeniem miasta z tych chwastów.
Dziwi mnie jak czytam te komentarze że w Elblongowie istnieje taka patologia. Mam nadzieje ze odpowiednie instytucje zajmą się oczyszczeniem miasta z tych chwastów.