UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziwi mnie jak czytam te komentarze że w Elblongowie istnieje taka patologia. Mam nadzieje ze odpowiednie instytucje zajmą się oczyszczeniem miasta z tych chwastów.


Anuluj