A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Szefi gnij gnido w zk dupsko peknie buhaaa
Kibic potrzebny jestes na gwalt musisz isc z Szefim do Biedronki na zakupy wielkie wafle buahaaaa
Kibic cos z Toba jest nie tak wszcy koledzy sie odwracaja Kubanczyk ma Cie gleboko w dupie Szopen odbil kubel tez Ty jakis lewus jestes a nie Kolega a moze sie dobierales masz wyprawę hahaha
A ja to tak myślę Ten Szefler cały czas z dupy daje dlaczego nikt nie weźmie go na wózek nikt nie będzie miał pretensji przecież jak można mieć pretensje za farajera na którego jest bialko
Do Gośka popieram wszyscy mówią Ale kot miałam styczność z nim iść do łóżka on to dawaj to szukam szukam szukam A tu masakra
Przecież te wpisy, to jedna wielka "grypsera". Dom wariatów. Co robi administrator portalu? Takie wpisy winny być kasowane z urzędu.
Oj kibic masz ty jeszcze jakiś kolegów?
Jest tylko jeden "łosoś" norweski łosoś. .. .
Kogo interesuje ten obszczymur Szefler,Kibic itd itp,do budy burki elblaskie,nadajecie sie do tarcia chrzanu,,gangsterzy",jeden ,,gangus" kula sie z transem haha,drugi walkuje emerytow i rencistow i to ,,gangusy" elblaskie haha masakra,krotko i na temat-jeden z drugim lepiej nie ogladaj sie za siebie,bo ci z przodu ktos przyje...
jane bożenko jesteś taka mądra:-)myśle że tą sprawe też doprowadzisz do końca. ..