209
20.04.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Szefi gnij gnido w zk dupsko peknie buhaaa
Gosc (2017.04.21)

info

4  
  1
Kibic potrzebny jestes na gwalt musisz isc z Szefim do Biedronki na zakupy wielkie wafle buahaaaa
Gosc (2017.04.21)

info

0  
  0
Kibic cos z Toba jest nie tak wszcy koledzy sie odwracaja Kubanczyk ma Cie gleboko w dupie Szopen odbil kubel tez Ty jakis lewus jestes a nie Kolega a moze sie dobierales masz wyprawę hahaha
Niezniszczalny (2017.04.21)

info

2  
  2
A ja to tak myślę Ten Szefler cały czas z dupy daje dlaczego nikt nie weźmie go na wózek nikt nie będzie miał pretensji przecież jak można mieć pretensje za farajera na którego jest bialko
Szelll (2017.04.21)

info

2  
  2
Do Gośka popieram wszyscy mówią Ale kot miałam styczność z nim iść do łóżka on to dawaj to szukam szukam szukam A tu masakra
Wiola345 (2017.04.21)

info

0  
  0
Przecież te wpisy, to jedna wielka "grypsera". Dom wariatów. Co robi administrator portalu? Takie wpisy winny być kasowane z urzędu.
(2017.04.21)

info

8  
  1
Oj kibic masz ty jeszcze jakiś kolegów?
verona (2017.04.21)

info

3  
  1
Jest tylko jeden "łosoś" norweski łosoś. .. .
(2017.04.21)

info

0  
  0
Kogo interesuje ten obszczymur Szefler,Kibic itd itp,do budy burki elblaskie,nadajecie sie do tarcia chrzanu,,gangsterzy",jeden ,,gangus" kula sie z transem haha,drugi walkuje emerytow i rencistow i to ,,gangusy" elblaskie haha masakra,krotko i na temat-jeden z drugim lepiej nie ogladaj sie za siebie,bo ci z przodu ktos przyje...
yogi (2017.04.21)

info

8  
  0
jane bożenko jesteś taka mądra:-)myśle że tą sprawe też doprowadzisz do końca. ..
pamiętamy (2017.04.21)

info

0  
  0