UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chcial sie szybko wzbogacic i straci ale takich kozakow w Elblagu jest masa. Zatrudniuaja na czarno nasz nie pojdzie za te kase zycia narazac, a oni pojda. Karac takich zlodziei. A kara? smiesznie smieszna!!!!

91

Anuluj