Wybrany wątek opinii
Wielu elbląskich pracodawców zatrudnoa bez umowy i nie tylko cudzoziemców,wystarczy żeby PIP żetelnie i bez zapowiedzi robiła częste kontrole.
Do moderacji
Odpowiedz
30
3
O ile nie ma znajomosci w PIP bo te starsze firmy wszedzie maja plecy. Pozdrawiam.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0