Wybrany wątek opinii

Wielu elbląskich pracodawców zatrudnoa bez umowy i nie tylko cudzoziemców,wystarczy żeby PIP żetelnie i bez zapowiedzi robiła częste kontrole.
(2017.04.04)
O ile nie ma znajomosci w PIP bo te starsze firmy wszedzie maja plecy. Pozdrawiam.
91 (2017.04.05)
Powrót do komentarzy